Amazonky zvítězily ve finále ženské ligy

Brno Amazons si připsaly historicky první vítězství v ženské lize. V Rose Bowlu II porazily domácí Prague Black Cats 26:12. Už v první čtvrtině se Amazonky dostaly do vedení 1 yardovým během. V poslední minutě před poločasem poté skórovali oba týmy. Nejdříve Brno, tentokrát 13 yardovým passem a poté pražské kočky 41 yardovým během. Do šaten tak šli oba týmy za stavu 13:6 pro hosty.

Ve třetí čtvrtině se žádnému týmu skórovat nepovedlo. Naopak v poslední byly rovnou tři touchowny. První daly brněnské Amazonky 19 yardovým passem. Druhý pražské Cats 54 yardovým passem a poslední opět Amazons 2 yardovým během, čímž si zajistili konečné vítězství. Amazonky vyhrály Rose Bowl II a z Čelákovic tak vezou letošní třetí zlatou medaili pro Brno v tomto roce.

Článek: FB Brno Sígrs